Artykuły zoologiczne

Artykuły zoologiczne

W naszym gabinecie znajdziecie Państwo pełen asortyment karm, zarówno bytowych jak i diet weterynaryjnych. Często nieprawidłowe żywienie jest bezpośrednią przyczyną schorzeń, które leczone jedynie objawowo, nie chcą ustąpić. Współpracujemy z producentami dla których odpowiednio zbilansowane żywienie to podstawa nie tylko dobrego samopoczucia, ale również długiego życia naszego pupila. Posiadamy zarówno karmy suche jak i mokre, a w razie konieczności dobierzemy suplementację. Nie zapomnieliśmy również o smakołykach i dietetycznych nagrodach- w końcu od czasu do czasu małe co nieco należy się i kochanym czworonogom!

Oferujemy karmy takich firm jak: ARION, BRIT, ROYAL CANIN, ANIMONDA, PURINA.

Zabawa jest nieodłączonym elementem życia każdego uśmiechniętego Futrzaka. Wzmacnia więź z właścicielem oraz jest doskonałą formą edukacji i wychowania. Pozwala kontrolować naturalne instynkty bez szkody dla otoczenia. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się również zabawki dla zwierząt. Tych malutkich jak i tych trochę większych.

Posiadamy także niezbędne akcesoria takie jak: żwirek dla kota (zwykły i ekologiczny: można go spuszczać w sedesie, ponieważ jest biodegradacyjny), kuwety, klatki, miski i wiele innych przydatnych rzeczy.

Ponieważ prowadzimy strzyżenia oraz wykonujemy zabiegi kosmetyczne zwierząt znajdziecie Państwo u nas szeroki zakres szamponów pielęgnacyjnych jak i leczniczych, odżywek oraz innych artykułów takich jak np. preparaty do czyszczenia uszu czy pasty do zębów zapobiegające osadzaniu się kamienia nazębnego oraz utrzymujące odpowiednią higienę jamy ustnej.

Staramy się pamiętać również o naszych sympatycznych gryzoniach – posiadamy w ofercie sianko, trociny oraz zbilansowane karmy dla świnek morskich, chomików oraz królików.

Jedną z rzeczy nas wyróżniających są porady zoopsychologiczne. W związku z tym zaopatrzyliśmy nasz gabinet w asortyment pomagający w ułożeniu zwierzęcia takie jak obroże, kolczatki, szelki oraz smycze. Nasz „psi psycholog” wytłumaczy Państwu, które z nich i dlaczego, są dla Waszego pupila najlepszą opcją.

artykuly-zoolog1artykuly-zoolog2

Joomla BJ Metis template by ByJoomla.com